Øvet 1

Kurs for Øvet – Nivå 1 – Bygg et solid fundament 🎶🔥
Dette kurset er for deg som har fullført nybegynner eller litt øvet, og som ønsker å ta et steg videre i dansen. På Øvet – Nivå 1 får du en grundig innføring i nye kombinasjoner, bedre føring og følging, samt mer dynamikk og musikalitet. Kurset er utformet for å gi deg et sterkt fundament som forbereder deg til Øvet – Nivå 2.
Her jobber vi med å forsterke grunnteknikken samtidig som vi introduserer flere figurer og kombinasjoner. Du vil også lære hvordan du kan danse mer selvsikkert på sosiale dansekvelder, og bli vant til å improvisere mer i takt med musikken.

2 kurs i dette utvalget

Rueda de Casino

Rueda

Instruktører: Susanne Svarverud, Andrés Estévez

Når
Mandager · 18:00–19:00
Oppstart
19. oktober 2026 8 kvelder
Hvor: Sal 2Studio Orient

Fra 1 390 kr per personfor hele kurset

Påmelding Tilgjengelig
Cubansk Salsa

Salsa

Instruktører: Susanne Svarverud, Andrés Estévez

Når
Mandager · 19:10–20:10
Oppstart
19. oktober 2026 8 kvelder
Hvor: Sal 2Studio Orient

Fra 1 390 kr per personfor hele kurset

Påmelding Tilgjengelig

📖 Vil du forbedre deg raskere?

Nedenfor finner du artikler og ofte stilte spørsmål for Øvet – Nivå 1, med tips om hvordan du kan øve hjemme, forbedre balansen din og få mer flyt i dansen.